Головна » Статті » Мої статті

Ігри

Горобець

Дiти утворюють коло, всерединi - воробей.

Коло швидко рухається, всi спiвають, плескаючи в долонi.

Киш, киш, горобець,

Не клюй конопель.

Мої конопельки,

Дрiбнi, зелененькi,

У вiрчики в'ються,

Самi не беруться,

Братись не даються.

Горобець кидається на дiтей, якi утворили коло, вони розбiгаються.

Той, кого горобець зловить, займає його мiсце, i гра починається знову.

Сова

Діти обирають ведучого - сову, яка сідає в гніздо і спить.

У той час діти починають бігати і стрибати.

Потім ведучий говорить: "Ніч!". Сова розплющує очі і починає літати. Всі гравці відразу повинні завмерти

. Хто поворухнеться або засміється, стає совою, і гра продовжується.

Гра відволікає від гнітючих переживань, повертає добрий настрій.

Гра   Їжа для птахів

Дидактичне завдання.

Уточнити знання дітей про найпоширеніших птахів (лісові, водоплаваючі, домашні), зокрема, чим вони живляться; формувати природоохоронні уявлення. Виховувати бажання піклуватися про птахів.

Ігрова дія. Учитель показує картину, де намальована пташка, а дитина має назвати її, сказати, чим вона живиться і де можна відшукати для неї корм.

Унаочнення. Малюнки із зображенням птахів (горобець, синичка, качка, курка), окремо — із зображенням корму для них.

Хід гри:

1 варіант: Учитель показує малюнки із зображенням птаха, діти його називають і обирають малюнок із зображенням корму, який йому потрібен.

2 варіант. Вчитель описує корм, який склювала пташка, розповідає, де його знайти або як заготовити. Діти відшукують малюнок відповідної пташки і виставляють її на "годівниці”.

Учитель ознайомлює дітей із правилом: під час збирання урожаю плодів, насіння слід запам’ятати, що частину його потрібно залишати для корму птахам. Їжа для птахів

Музична пауза: пригадати і заспівати дитячі пісні про птахів. («Сорока-ворона», «Курчата», «Не шугай, горобець», «Веселі гуси», «Голуб-голубочок» «Нагодуй горобчика», «Дятел», «Грає півник на гармоні»).

Категорія: Мої статті | Додав: Vera (29.02.2012)
Переглядів: 1571 | Рейтинг: 5.0/3
Ім`я *: